Clash of Clans

Clash of Clans برای Android

بازی استراتژیک اعتیاد آور

در Clash of Clans، شما نقش سر یک قبیله بربر را بازی می کنید . هدف شما ایجاد یک شهر است که دارای منابع غنی است و همچنین به خوبی محافظت می شود تا شما توسط قبایل دشمن مورد حمله قرار نگیرید. البته شما می توانید با استفاده از مهارت های افراد خودتان و سپس بردن پاداش ها، به این قبایل حمله کنید.

مشاهده شرح کامل

مزایا

  • انواع ساختمان ها و سربازان
  • سیستم قبیله خوب کار می کند
  • گرافیک کارتونی سرگرم کننده

معایب

  • باید به اینترنت وصل شود تا بازی کند
  • دشواری بازی به این معنی است که ابتدا سعی کنید

خیلی خوب
8

در Clash of Clans، شما نقش سر یک قبیله بربر را بازی می کنید . هدف شما ایجاد یک شهر است که دارای منابع غنی است و همچنین به خوبی محافظت می شود تا شما توسط قبایل دشمن مورد حمله قرار نگیرید. البته شما می توانید با استفاده از مهارت های افراد خودتان و سپس بردن پاداش ها، به این قبایل حمله کنید.

ساخت، جمع آوری ... و حمله!

برای ایجاد روستای شما با موفقیت، شما باید انبارها را برای تولید منابع و محل نگهداری مواد خود ایجاد کنید. به همان شیوه ای که در بازی سازی در شهر سازی وجود دارد، شما زمین هایی برای ساختن آن دارید که می توانید به تدریج افزایش دهید.

ساخت و به روز رسانی انبارها بسیار ساده است و شما می توانید این کار را به صورت دسته ای انجام دهید (مثلا اگر می خواهید همزمان چند انبار را ارتقا دهید). اما فقط در ساخت انبارهای زیبا تمرکز نکنید، شما همچنین باید از آنها محافظت کنید.

برای محافظت از دارایی های خود، می توانید دیوارهای شهر خود را احاطه کرده و عناصری را که مانع حملات می شوند، مانند اسلحه یا برجک ها برای آرامش خود قرار دهید. شما همچنین می توانید نیروهای نظامی را استخدام کنید و آنها را آموزش دهید تا بتوانند روستاهای رقیب را غارت کنند و غارت کنند. این سربازان شامل غول ها، کمانداران، جادوگران، اسکلت ها و خلبانان هستند.

با سربازان خود آماده و آماده هستند، می توانید به بازدید از روستاهای همسایه که توسط کاربران دیگر یا توسط کامپیوتر کنترل می شوند (اگر از حالت داستان بازی استفاده می کنید). شاید شما پیروز باشید و تنها چند مرد را از دست بدهید، یا ممکن است یک عملیات فاجعه آمیز داشته باشید و بنابراین باید سربازان جدیدی را که مایل به مرگ در جنگ هستند، استخدام کنید . اگر چه به عنوان Clash of Clans ویژگی های خرید در برنامه، شما باید صبور باشید اگر شما نمی خواهید به پرداخت.

قهرمانان کلید پیروزی هستند

همه قبیله ها دشمنان شما نخواهند شد. در Clash of Clans شما می توانید قبیله ها را به صورت آنلاین ایجاد کنید ، که با آنها می توانید سربازان را به اشتراک بگذارید، منابع را به اشتراک بگذارید و همه چیز را در قدرت خود انجام دهید تا بهترین نژاد در جهان باشد.

Clash of Clans به طور مرتب به روز می شود و راه کار سیستم قبیله را بهبود می بخشد . به عنوان مثال، اگر یک قبیله ایجاد کنید، می توانید فرکانس حملات و همچنین مکان را اضافه کنید. و اگر شما ترجیح می دهید برای پیوستن به قبیله های موجود، شما می توانید بر اساس این معیارها جستجو کنید. این بدان معنی است که شما نمی توانید از یک قبیله اخراج شوید زیرا شما زمان کافی برای بازی ندارید، چیزی که اغلب اتفاق می افتد.

در سطح هنری، Clash of Clans ویژگی های گرافیکی کارتونی را به نمایش می گذارد ، و تعداد اشیاء و سربازانی که می توانید اضافه کنید، متنوع و متنوع می شوند و سطح خود را بالا می برند.

جنگ های باربارا

Clash of Clans یک بازی است که همه چیز در مورد استراتژی و ایجاد منابع خود است. در حالی که این نوع بازی جدید نیست و ما چندین دهه به عنوان عناوین مشابه در PC دیده ایم، توسعه دهندگان Supercell موفق به تبدیل Clash of Clans به نقطه مرجع برای بازی های موبایل این سبک شده اند. این بازی کامل و سرگرم کننده است ، بدون توسل به پیچیدگی حق رای دادن مانند Age of Empires.

برترین بارگیری‌ها تحرک برای android

Clash of Clans

بارگیری

Clash of Clans 11.185.19

مرورهای کاربران درباره Clash of Clans

دارای حمایت مالی×